Kilka słów o portalu Facebook

Facebook to platforma mediów społecznościowych, z której każdy może korzystać, aby łączyć się z innymi online. Założenie konta jest bezpłatne i łatwe w nawigacji. Jeśli interesuje Cię uprawa własnych ziół w domu, może to być dobra strona internetowa na początek. Możesz czytać komentarze innych na temat ich doświadczeń i uczyć się od nich. Tylko upewnij się, że przestrzegasz zasad postępowania podanych na stronie, w przeciwnym razie Twój komentarz może zostać usunięty! Istnieje wiele sposobów interakcji na Facebooku, ale pokażę Ci, jak to zrobić za pośrednictwem Grow Weeds.

Prawdopodobnie już słyszałeś, że Facebook stał się poniekąd miejscem, w którym ludzie dzielą się informacjami o tym, co robią w życiu, jak chodzenie do pracy, wakacje itp. Ale jeśli nie jesteś świadomy, co jeszcze dzieje się w Facebook, oto lista rzeczy, o których możesz nie wiedzieć (z Wikipedii):

Facebook został pierwotnie stworzony, aby pomóc studentom komunikować się podczas zapisywania się na studia. Teraz pozwala użytkownikom pozostać w kontakcie z członkami rodziny, przyjaciółmi i innymi znajomymi, którzy mieszkają na całym świecie.

Facebook ma ponad 1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznie. To sprawia, że ​​jest to największa sieć społecznościowa, jaką kiedykolwiek stworzono.

Facebook rozpoczął działalność jako firma o nazwie Onavo w 2008 roku. Jego nazwa została zmieniona na WhatsApp Incorporated w 2012 roku, a następnie Facebook, Inc. w 2014 roku.

W 2017 roku Facebook osiągnął 2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.